<img height="1" width="1" style="display:none" src="https://www.facebook.com/tr?id=1503785606589629&ev=PageView&noscript=1" />

Opendatabot для журналістів

Opendatabot - це платформа для роботи з відкритими державними даними.
Ми збираємо, об’єднуємо та аналізуємо інформацію з дванадцяти основних реєстрів країни та готові ділитися цими даними з журналістами

Чим ми можемо вам допомогти?

News

Новини

Щотижня наша команда робить власне журналістське розслідування. Ми обираємо тему, знаходимо всі необхідні дані, беремо коментарі у експертів, пишемо текст і робимо інфографіку. Найбільш цікавими фактами ми ділимося в нашій розсилці.

Professional account

Дослідження

Ми допомагаємо журналістам отримати дані та зробити аналітику. Просто розкажіть нам про вашу ідею, і ми допоможемо вам з фактами. Для натхнення радимо почитати нашу інструкцію.

Professional account

Професійні аккаунти

Ми надаємо журналістам безкоштовний доступ до професійних акаунтів. Ви зможете одночасно слідкувати за 50 компаніями та 50 судовими справами й отримувати сповіщення у разі будь-яких змін.

Познайомтеся з Дариною Даниленко!

Дарина - журналіст та директор з комунікацій в Opendatabot. Якщо ви не можете заснути, бо вам прийшла в голову ідея геніального розслідування, якщо вам сумно, бо ви не отримали нашого листа в понеділок, або ви просто не знаєте, на яку кнопку треба натиснути в боті, - пишіть їй.

Дарина Даниленко
Дарина Даниленко
Напишіть у Facebook